Pyvo v Praze, Ostravě i Brně – jedno z nich určitě nezmeškáte

I v novém roce se konají pravidelné měsíční srazy (nejen) Pythonistů, a to ve všech koutech republiky. Srazy začínají už tradičně v 19:00. Všechny najdete pohromadě na python.cz#pyvo. Kromě detailních informací jsou tam také odkazy na iCal a RSS exporty všech srazů.

Praha – 15. 1.

pyvoUž tuto středu můžete v Praze zajít na Smíchov a dovědět se všemožné zajímavosti o virtualenvu a dalších virtuálních prostředích – pravděpodobně na toto téma proběhene i zajímavá diskuse a jak už je v Praze poslední dobou pěkným zvykem, můžeme se těšit i na řadu lightning talků. Detaily o srazu najdete na Lanyrdu.

Ostrava – 16. 1.

ostrava-pyvoNa 16. ledna už se chystá i Pyvo v Ostravě. Téma je volné, takže platí „jaké si to uděláme, takové to bude“. Kdokoliv si může připravit krátkou přednášku nebo lightning talk na libovolné téma. Hlavní částí programu bude utužování komunity v regionu razovitem za pomocí pěnivých nápojů vyrobených zkvašením mladiny připravené ze sladu, vody, neupraveného chmele, upraveného chmele nebo chmelových produktů, které vedle kvasným procesem vzniklého alkoholu (ethylalkoholu) a oxidu uhličitého obsahují i určité množství neprokvašeného extraktu (vyhláška č. 335/1997 Sb.). Ostravské Pyvo najdete na Lanyrdu, Facebooku, i na Srazech.

Brno – 30. 1.

logoNa 30. ledna se připravuje i Pyvo Brněnské (sloučené s brněnským Ruby srazem), ale jelikož je to ještě daleko, můžete se na něj zatím akorát těšit a datum si pevně vyrýt do omítky svého příbytku, aby se v žádném případě nemohlo stát, že na něj zapomenete.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=10999