Rapportive: kdo mi to píše?

Pokud máte zkušenosti s nějakým dobrým CRM systémem, jistě jste zaznamenali velmi příjemnou vlastnost – ve chvíli, kdy volá zákazník, má obsluha na displeji veškeré dostupné informace o tom kdo volá, odkud je, co v minulosti u firmy nakoupil, jaké s ním byly potíže apod. a může tedy vyřídit požadavek rychleji nebo naopak být připravena zodpovědět dotazy fundovaněji.

Podobnou funkci, ale pro mail (konkrétně GMail), nabízí anglický start-up Rapportive. Pomocí doplňku v prohlížeči zabere v uživatelském rozhraní místo, kde bývá obvykle reklama, a na tomto místě zobrazí dostupné informace o odesilateli mailu – pokud je dokáže sehnat ve společenských sítích. Takže vidíte např. fotografii dotyčného, z LinkedIn načtené informace o tom kde a co dělá, vidíte i jeho tweety, a odpadá tak lovení Googlem a zjišťování o koho vlastně jde… Po registraci si můžete přidávat vlastní moduly nebo přeuspořádat existující a ovlivňovat informace, které vám bude Rapportive o lidech zobrazovat.

Rapportive – ukázka informací u mailu

Začal programovat v roce 1984 s programovatelnou kalkulačkou. Pokračoval k BASICu, assembleru Z80, Forthu, Pascalu, Céčku, dalším assemblerům, před časem v PHP a teď by rád neprogramoval a radši se věnoval starým počítačům.

Komentáře: 1

Přehled komentářů

patrik.sima Hezké
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=1465