Registrace na WebExpo otevřeny

Tento týden byly otevřeny registrace na letošní konferenci WebExpo. Odběratelé newsletteru, kteří se registrují se svým e-mailem, stejně jako návštěvníci minulých ročníků, mohou získat 20% slevu. Každý účastník WebExpo obdrží Adobe Flash Builder v hodnotě $249, stylové tričko Happier Web Community a pro prvních 200 registrovaných a platících účastníků je připraven dárek v podobě knihy v ceně až 700 Kč. V ceně vstupného je i kompletní občerstvení po oba dva dny včetně obědů.

Letos slibuje WebExpo být největší a co do programu nejzajímavější, jaké kdy bylo. Je připraveno pět místností po dva plné konferenční dny, k tomu workshopy a spousta doprovodných akcí okolo. Vystoupí zahraniční mluvčí z Holandska, Irska, Rumunska, Německa, Ameriky, Itálie a dalších zemí. Velká pozornost byla věnována Agile sekci. Na pátek bude připravena samostatná místnost jen pro PHP programátory. Navíc bude dostatek času na podrobné vývojářské přednášky – na základě kritiky z minulých let, kdy přednášky měly 45 minut, budou letos přednášky v délce 30 až 90 min, takže každá přednáška dostane čas, který si zaslouží.

Více informací naleznete na  http://webexpo­.cz, kde budou postupně doplňovány i detaily přednášek.

Začal programovat v roce 1984 s programovatelnou kalkulačkou. Pokračoval k BASICu, assembleru Z80, Forthu, Pascalu, Céčku, dalším assemblerům, před časem v PHP a teď by rád neprogramoval a radši se věnoval starým počítačům.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=1438