Sedmé preview IE9: nový, výkonnější JavaScript.

Společnost Microsoft vydala sedmou verzi Platform Preview pro Internet Explorer 9. Jako předchozích šest verzí Platform Preview je určena pro vývojáře webových stránek a aplikací, kteří jí nyní mohou testovat a mají možnost poskytovat zpětnou vazbu. Sedmá verze Platform Preview přichází jen tři týdny po zveřejnění šesté testovací verze.

Jednou z hlavních novinek Internet Exploreru 9 je nové JavaScriptové jádro, pojmenované Chakra. Sedmá verze Platform Preview opět zvyšuje jeho výkon a v testu Webkit.org SunSpider JavaScript má tato verze výsledek 216 milisekund. To je nárůst výkonu o 365 procent oproti první verzi uvedené na konferenci Professional Developers Conference (PDC). Dále pak byl v sedmé verzi Platform Preview optimalizovaný výkon pro Canvas pixel array manipulation.

Více informací o IE9 Platform Preview 7 lze nalézt na stránce: http://ie.micro­soft.com/testdri­ve/info/Relea­seNotes/Defau­lt.html 

Zdroj: TZ Microsoft

Začal programovat v roce 1984 s programovatelnou kalkulačkou. Pokračoval k BASICu, assembleru Z80, Forthu, Pascalu, Céčku, dalším assemblerům, před časem v PHP a teď by rád neprogramoval a radši se věnoval starým počítačům.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=1771