Spuštěno Empatly.com – česká kolektivní webová hra

Právě v těchto dnech byla na adrese empatly.com spuštěna nová webová hra. Hráčům jsou v ní postupně pokládány otázky, na které se musí pokusit odpovědět, pokud možno, stejně jako ostatní soutěžící.

Soutěžní otázky jsou organizovány do jednotlivých kol, z nichž každé trvá jeden týden. Po uzavření jsou pak všechny odpovědi zpracovány a vyhodnoceny, přičemž nejlepšími se stávají takové, které zadalo nejvíce soutěžících. Na základě svých odpovědí je každý uživatel ohodnocen a podle získaných bodů je sestaven žebříček. Zde si může uživatel porovnat své výsledky a schopnost empatie s ostatními soutěžícími, případně přáteli. V návaznosti na vyhodnocení kola je zveřejněna nová sada otázek a začíná další kolo.

Většina soutěžních otázek je formulována obecně a nemají jednu fakticky správnou odpověď. V prvním kole se tak například objevila otázka „Uveďte příjmení známého českého prezidenta“. Nejčastější a tedy nejlepší odpovědi byly: Havel (68%), Masaryk (18%) a Klaus (11%). Na otázku „Ideální denní teplota“ přinesla nejvíce bodů uživatelům odpověď 20 °C.

Přestože pro účast v aktuální soutěži musí být uživatelé přihlášeni, starší kola si lze vyzkoušet bez jakékoliv registrace. Detailnější informace o službě lze nalézt na adrese empatly.com/a­bout.

Komentáře: 2

Přehled komentářů

mekele Hezke
imploder Srovnání s opravdovými názory
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=2032