Co přinese konference LambdUp 2018

1 den. 5 workshopů. 7 přednášek. A více než 150 vývojářů nadšených do funkcionálního programování koncentrovaných na jednom místě. Takový bude druhý ročník konference LambdUp, která se uskuteční už 13. září 2018 v pražské La Fabrice.

Pokud se tedy chcete o funkcionálním programování dozvědět víc, a to přímo od světových expertů, nenechte si konferenci ujít. A co vás čeká? Vybrali jsme to nejlepší z letošního line-upu:

Můžete být funkcionálním programátorem bez znalosti teorie kategorií, ale pokud chcete být špičkovým funkcionálním programátorem, určitě nepropásněte přednášku Philipa Wadlera, otce Haskelu a Monád FP – Categories for the Working Hacker.

Že programování nemusí být striktně technická záležitost, ale i umění, vám v přímém přenosu ukáže Ju Liu, který místo barev a štětců použije Elm pro generování neoplasicistických obrazů. (How to use Elm to generate a Mondrian painting)

Věděli jste, že nejlepší cestou, jak psát React je použít Reason? Dává vám to smysl? Ne? Mateusz Zatorski vás provede světem React Native v Reason. (Building mobile apps in ReasonML)

Andrea Leopardi, člen core týmu Elixir, byl v loňském roce vyhodnocen jako nejlepší spíkr, a tento rok se vrací s workshopem Elixir a Phoenix.

Chcete vědět víc? Všechny potřebné informace najdete na www.lambdup.io.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=21750