TwerpScan: Udělejte si pořádek na Twitteru

Pro Twitter existuje mnoho aplikací, v nichž můžete své kontakty organizovat, štítkovat a filtrovat podle nich tweety. Ale nebývají většinou pohodlné co do možnosti analyzovat followers. Neocenitelnou pomoc ve chvíli, kdy chcete např. najít podezřelé kontakty, vám poskytne aplikace TwerpScan. Pomocí OAuth se přihlásíte ke svému účtu, a po chvíli máte jak na dlani všechny lidi z kontaktů. Vidíte kolik lidí sledují, kolik lidí sleduje je, vidíte poměr mezi těmito čísly (leckdy pomůže odhalit spammera) a vidíte i počet příspěvků. Samosebou si můžete podle těchto kritérií (i podle více najednou) řadit. Zároveň můžete jedním kliknutím dotyčného zablokovat, nebo naopak sledovat.

Martin Hassman založil a vede magazín Zdroják. Absolvoval VŠCHT Praha. Byl u založení projektu CZilla (dnes už nepamatujete, nevadí). Stavěl mosty a metal cestu pro HTML5 (to tu ještě máme). V GUG.cz organizoval akce pro vývojáře (a jestli neumřeli, kódují si dodnes…).

Michal Illich, nyní podnikatel (http://wikidi.com/), mentor a případný investor; předtím zakladatel firmy Jyxo, která kromě vyhledávače vyvinula i Blog.cz, Galerie.cz a původní verzi Sklik.cz

Komentáře: 8

Přehled komentářů

blizz.boz Twitter
Martin Malý Re: Twitter
blizz.boz Re: Twitter
#13 Re: Twitter
Martin Malý Re: Twitter
Lokutus Re: Twitter
Orson Re: TwerpScan: Udělejte si pořádek na Twitteru
zputnik Re: TwerpScan: Udělejte si pořádek na Twitteru
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=819