Unconference věnovaná Javě

V brněnském vývojovém centru společnosti SolarWinds již pravidelně pořádáme neformální setkání pro profesionály v oblasti testování softwaru – Testing Unconference. Protože se tento formát akce ujal a ukázal se být celkem populární, rozhodli jsme se ho uplatnit i pro jiné oblasti.

Rádi bychom vás tedy pozvali na naši první Unconference zaměřenou na Javu, která se uskuteční ve čtvrtek 8. 11. 2018 od 16:00 v našich prostorách na Holandské 6 v Brně.

Unconference je formát akce, kde je agenda tvořena přímo účastníky na místě – vybírá se z navržených témat, o kterých se poté diskutuje.

Rádi bychom tedy vytvořili prostor pro setkání profesionálů v oblasti vývoje v Javě, kde mohou otevřeně diskutovat o čemkoliv, co je v rámci této oblasti zajímá nebo pálí.

Více o akci včetně formuláře pro přihlášení najdete zde.

Anežka pracuje ve společnosti SolarWinds, kde se věnuje organizaci meetupů, technických konferencí a spolupráci s univerzitami. Ve volném čase organizuje v Brně pravidelná setkání Python komunity, pořádá PyWorking workshopy a je součástí brněnských PyLadies.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=21957