Vítěz WebExpo Startup Show 2011 získá milion korun

Dnes se otevírají přihlášky do WebExpo Startup Show 2011 – již čtvrtého ročníku soutěže pro začínající české a slovenské inovativní webové projekty. Uzávěrka přihlášek do soutěže je 26. srpna 2011. Přihlásit soutěžní projekt můžete na stránce webexpo.cz/star­tupshow2011

Soutěž je součástí konference WebExpo Prague 2011 o techno­logiích, webdesignu a businessu na internetu, která se uskuteční 22. – 24. záříPraze.

Soutěž WebExpo Startup Show vůbec poprvé nabídne 1 000 000 korun pro vítěze, a to formou investice za podíl ve společnosti od investiční společnosti Miton Investment s.r.o., která se specializuje na investice do internetových projektů. Soutěžit mohou jednotlivci i týmy z České republiky a Slovenska. Nejlepší projekt vybere porota odborníků společně s návštěvníky konference ve finálovém večeru na závěr konference WebExpo Prague v sobotu 24. září 2011.

Nejlepší projekty obdrží další ceny a služby od partnerů soutěže Microsoft, Flexibee, SuperHosting.cz a HUB Praha.

Zdroj: TZ WebExpo

Začal programovat v roce 1984 s programovatelnou kalkulačkou. Pokračoval k BASICu, assembleru Z80, Forthu, Pascalu, Céčku, dalším assemblerům, před časem v PHP a teď by rád neprogramoval a radši se věnoval starým počítačům.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=2278