Vytvořte plugin pro Chrome a vyhrajte cestu do USA

GUG.cz a Google ČR společně se svými partnery, Samsung ČR a slovenskou komunitou GTUG.sk, vyhlašují vývojářskou soutěž Top Chrome Extensions o nejlepší extenzi pro prohlížeč Chrome. Hlavní cena pro vítězného vývojáře je cesta na dvoudenní konferenci v USA Google I/O, která se uskuteční v květnu v San Franciscu. Soutěž se koná od 8. 2. do 31. 3. a jedná se o první společnou akci české a slovenské skupiny fanoušků služeb a nástrojů Google.

Podmínky soutěže:

Soutěž má dvě hlavní kategorie, do které je nutné přihlásit každou extenzi. Nepovinně je možné soutěžní práce do následujících volitelných soutěžních témat – cestování, sociální web, iVysílání ČT a televizní program, média, vzdělávání a slovenský web. Součástí soutěže je i přednáška 22. 2. na nově vzniklé Google User Group ČVUT

Hlavní cenou je cesta pro vítězného vývojáře na nejvýznamnější vývojářskou akci Google, dvoudenní konferenci v USA Google I/O, která se koná od 19. do 20. 5. 2010 v San Franciscu. Autor nejlepší extenze ze všech soutěžních kategorií a témat vyhraje letenku, ubytování a vstup na konferenci. Ceny pro první cenu v každé kategorii je mobilní telefon Samsung I5700 s operačním systémem Google Android. Další podrobnosti k soutěži najdete na www.gug.cz.

Zdroj: Tisková zpráva GUG

Začal programovat v roce 1984 s programovatelnou kalkulačkou. Pokračoval k BASICu, assembleru Z80, Forthu, Pascalu, Céčku, dalším assemblerům, před časem v PHP a teď by rád neprogramoval a radši se věnoval starým počítačům.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=978