WebExpo 2010 získává konkrétnější obrysy

Další ročník konference WebExpo se bude konat opět ve spolupráci s Provozně ekonomickou fakultou ČZU, a to 23. – 25. září. Původně ohlášený říjnový termín byl změněn na zářijový s ohledem na začátek školního semestru na fakultě. První den (ve čtvrtek) budou dopoledne probíhat workshopy a večer warm up party. Druhé dva dny budou plnohodnotné konferenční dny. Registrace na konferenci budou otevřeny na začátku července. Můžete získat 20 % slevu na vstupném, pokud se do té doby přihlásíte na adrese webexpo.cz k odběru newsletteru. Navíc jako bonus získá prvních 200 platících účastníků dárek – knihu podle vlastního výběru z nabízených titulů.

Z programu konference

Svou účast potvrdilo několik zahraničních hostů. Mezi nimi jsou Peter-Paul Koch – autor legendárního serveru Quirksmode.org a js/css guru, Fabien Potencier – autor Symfony frameworku, Brion Vibber – bývalý CTO Wikimedia, Robert Lemke – autor FLOW3 frameworku a další. Program bude postupně doplňován se spuštěním nových stránek konference. Součástí konference bude letos samostatná sekce, která se bude zabývat agilním programováním. Vývojářské přednášky budou mít dostatečný časový prostor v rozsahu 75 – 90 minut. Více prostoru dostanou také diskuze a networking.

Zdroj: WebExpo newsletter

Začal programovat v roce 1984 s programovatelnou kalkulačkou. Pokračoval k BASICu, assembleru Z80, Forthu, Pascalu, Céčku, dalším assemblerům, před časem v PHP a teď by rád neprogramoval a radši se věnoval starým počítačům.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=1315