WebExpo 2016: Známe jména všech řečníků a kompletní program

Tři přednáškové sály se otevřou v pátek 23. září

Konferenci zahájí v pátek 23. září Peter Morvilleve Velkém sálu Lucerny přednáškou The Architecture Of Understanding o propojení informační architektury, organizační strategie a systémového myšlení. Tamtéž ji bude v sobotu 24. září zakončovat vývojářský manažer Michael Lopp přednáškou Stables and Volatiles, zaměřenou na vedení pracovních týmů s pestrou sestavou osobností.

Dále vystoupí Mark Pollard, Rachel Andrew, Harry Roberts, Tereza Venerová, Lubo Smid a několik desítek dalších. Kompletní program zahrnuje rozpis všech přednášek, rozdělených do tří bloků: byznys, development a design.

„Jsme nadšení, že můžeme na WebExpu uvítat tak silnou sestavu zahraničních odborníků. Kromě světových jmen z prostředí současného frontendu – Rachel Andrew a Harryho Robertse – přijde řeč i na aktuální témata z oblasti internetového podnikání, strategie nebo také stále více aktuální pojem Internet of Things,“ říká designér a člen organizačního týmu Martin Kopta.

Devátý ročník konference WebExpo se uskuteční v Praze v termínu 23. — 24. září. Všechny přednášky a diskuse se budou konat pod jednou střechou v pasáži Lucerna u Václavského náměstí: ve Velkém sálu, kině a v hudebním baru.

Vstupenky se zatím ještě dají koupit za (předprodejní) ceny od 4000 korun.

Generálním partnerem konference je Avast. Akci dále podporují Concur Technologies, Credo Ventures a další.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=18644