WebExpo míří do světa

Organizátoři známého WebExpa letos překročili hranice České republiky a rozhodli se vydat do světa. Zahraniční hosté na WebExpu jsou od začátku, tento rok WebExpo zamíří i do okolních zemí, a to během dvou cest, na nichž účastníci objedou šest měst v okolních zemích (Berlín, Drážďany, Wroclaw, Bratislavu, Budapešť a Vídeň). V těchto městech uspořádají půldenní mini konference, následované neformálním networkingem.

„Cílem akce je nejen představit v zahraničí podzimní konferenci WebExpo a pozvat účastníky do Prahy, ale také propagovat české projekty, vývojářské nástroje a úspěšné firmy. V neposlední řadě to vnímáme jako inicitivu k nastartování konverzace a výměny znalostí v internetové komunitě ve středoevropském regionu,“ říká o akci WebExpo Tour hlavní organizátor Václav Stoupa.

Začal programovat v roce 1984 s programovatelnou kalkulačkou. Pokračoval k BASICu, assembleru Z80, Forthu, Pascalu, Céčku, dalším assemblerům, před časem v PHP a teď by rád neprogramoval a radši se věnoval starým počítačům.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=1203