Windows Phone 7: rukověť pro designéry

Microsoft uvolnil Windows Phone Developer Tools ve verzi beta a systém Windows Phone 7 ve verzi technical preview. Je tedy možné začít vyvíjet aplikace pro systém Windows Phone 7. Microsoft aktualizoval ma­teriály týkající se designu, které vývojářům a designérům pomohou vytvářet aplikace pro tento systém.

Dokument UI Design and Interaction Guide for Windows Phone 7 v2.0 byl aktualizován o informace týkající se verze beta. Tento průvodce poskytuje detailní informace o rozhraní, ovládacích prvcích, chování systémového UI a interakčním modelu pro dotykové rozhraní založené na konceptu s kódovým označením “Metro”. Designéři a vývojáři by si měli přečíst tohoto průvodce, aby se seznámili se zásadami, které je vhodné dodržovat při implementaci UI v aplikacích určených pro systém Windows Phone.

Zdroj: MSDN Blog

Začal programovat v roce 1984 s programovatelnou kalkulačkou. Pokračoval k BASICu, assembleru Z80, Forthu, Pascalu, Céčku, dalším assemblerům, před časem v PHP a teď by rád neprogramoval a radši se věnoval starým počítačům.

Komentáře: 2

Přehled komentářů

MP Rukojeť?
Martin Malý Re: Rukojeť?
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=1421