Zpřístupňujeme archiv našeho Twitteru

Twitter již nějaký čas nabízí uživatelům stažení kompletního archivu jejich tweetů, zpřístupnili jste tedy pro vás kompletní twitter-archiv Zdrojáku čítající přes tři tisíce tweetů. Najdete ho na adrese www.zdrojak.cz/tweets.

Twitter

Možná vás potěší fungující vyhledávání (rychle z něj zjistíte např. kolik tweetů je o jQuery nebo kdy se objevil první tweet o node.js – což odráží nástup či sestup zájmu o dané technologie). V archivu Snadno najdete náš první tweet, který je ze 7. října 2008, kdy byl celý Zdroják veřejně spuštěn, tehdy ještě jako podmnožina Root.cz.

Celý archiv naleznete v souboru www.zdrojak.cz/tweets/tweets.csv a archivy za jednotlivé měsíce pak rozdělené v jednotlivých souborech, např. www.zdrojak.cz/tweets/data/js/tweets/2008_10.js.

V tuto chvíli je archiv statický, jednou za čas jej zaktualizujeme, do budoucna plánujeme dynamické automaticky aktualizované řešení, které začleníme přímo do systému na Zdrojak.cz.

Martin Hassman založil a vede magazín Zdroják. Absolvoval VŠCHT Praha. Byl u založení projektu CZilla (dnes už nepamatujete, nevadí). Stavěl mosty a metal cestu pro HTML5 (to tu ještě máme). V GUG.cz organizoval akce pro vývojáře (a jestli neumřeli, kódují si dodnes…).

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=7704