Přejít k navigační liště

Zdroják » Zprávičky » Kniha „C# a .NET 2.0 profesionálně“ za 199 Kč

Kniha „C# a .NET 2.0 profesionálně“ za 199 Kč

Zprávičky Různé

Nálepky:

Kniha „C# a .NET2.0 profe­sionálně“ je skutečně komplexní pojednání od zkušeného autora Andrewa Troelsena, která na 1200 stránkách představuje programování v C# a na platformě .NET. Kniha je překladem již třetího vydání bestsellerové publikace amerického autora Andrewa Troelsena – Pro C# 2005 and the .NET 2.0 Platform, kterou vydalo vydavatelství Apress. Autor do tohoto zcela přepracovaného třetího vydání zahrnul všechny novinky a změny, které přinesl přechod na verzi .NET 2.0, a toto vydání tak představuje skutečně komplexního průvodce jazykem C# a platformy .NET 2.0.

Čtenáři Zdrojáku mají nyní šanci tuto knihu získat za pouhých 199 Kč! Cena je stejná při osobním odběru i při zaslání na dobírku – vždy zaplatíte jen 199 Kč.

Nabídka platí pouze do vyčerpání zásob. Vzhledem k vysoké ceně poštovného do zahraničí nelze posílat knihy na Slovensko. 

Objednávky posílejte mailem na adresu knihy@zoner.cz

Stále zůstávají v platnosti i starší nabídky na knihy Jakoba Nielsena o přístupnosti či Erika Meyera o CSS za velmi výhodné ceny.

Komentáře

Subscribe
Upozornit na
guest
11 Komentářů
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tom

Kdyby to někdo přehlédl, tak ta kniha byla aktuální tak před pěti lety. Dnes, v době .NET 4, se dá použít jako těžítko či jako drahé palivo do kamen.

X

Ale to zase přeháníte. Pro začátečníka je stejně validní i na .Net 4.0. A je potřeba si uvědomit, že .Net 3.0 a 3.5 jsou „pouze“ přidané frameworky, nikoliv nový runtime.

Tom

Jenže není C# jako C#. Verze 2.0 se od verze 3.0 a hlavně 4.0 liší zásadními novými vlastnostmi…

Marek

četl jsem tuhle knihu (česky) i její pokračování o .NETu 4 od stejného autora (anglicky). Už je nemám k dispozici, ale byly velmi velmi podobné. Určitě pro toho, kdo se chce seznámit se C# je toto výhodná koupě.

mixal11

nezdielam vas nazor

radsej dam 800 korun za aktualne ako dat 200 za nieco, co ma moze naucit zlym navykom.

Marek

Špatným návykům? Cože? V té knize 2.0 nejsou žádné špatné návyky, jenom v knize 4.0 je napsáno, jak se dají dělat ty samé věci efektivněji = kratší zápis, syntaktický cukr. Je tam vysvětleno, že ve skutečnosti (na úrovni bajtkódu, VM se téměř nezměnil) se používá stejně pořád to samé.

Celý .Net4 mi přišlo jako jedno velký zkracování a stavění frameworku nad frameworkem.

pravdokop

…tak bych si to nekoupil. Proč bych se omezoval na proprietární technologie, když existují globální, osvědčené a s mnohem širší použitelností (více platforem atd…)

blizzboz

multiplatformnost sa neskutočne precenuje, 95% užívateľov desktopov má Windows.

Satai

Typicka predstava „jedno reseni bude stacit vsem a ja vim, jake to je“.

Multiplatformost je urcite pridana hodnota, ale neprijde mi ultimatni a prebijejici vsechno. Nekdy je lepsi mit jeden kod pro vsechny platformy, nekdy je lepsi mit zvlastni reseni pro kazdou platformu, nekdy je lepsi vyvijet jen pro jednu platformu. Zalezi na projektu.

Pokud firma potrebuje napsat neco, co se integruje do jejich IS, ktery je Windows only, tak ma Solaris port prioritu 0. Pokud chcete perfektni GUI pro nekolik OS, tak vam nezbude nez GUI cast napsat pro kazdou platformu zvlast. Pokud chcete podporovat hodne OS a nezalezi na dokonalosti, tak budete volit mezi multiplatfornim frameworkem a webovym resenim.

Karlik

To je ono, díky, že jsi nám otevřel oči, bylo potřeba aby to už někdo řekl otevřeně, nepoužívejme zlé technologie, jak jsme byli hloupí, jsi náš hrdina, sděl nám prosím své skutečné jméno ať si jej může dát vytisknout na tričko a prosím piš ty své zbytečnosti do co nejvíce diskuzí !

mikiqex

Preferovat určité řešení, jen protože funguje na více platformách, je jako preferovat anální sex, protože funguje na obou pohlavích.

Enum a statická analýza kódu

Mám jednu univerzální radu pro začínající programátorty. V učení sice neexistují rychlé zkratky, ovšem tuhle radu můžete snadno začít používat a zrychlit tak tempo učení. Tou tajemnou ingrediencí je statická analýza kódu. Ukážeme si to na příkladu enum.