Komentáře k článku
A/B testy a Weldonove kostky

Drtivá většina uživatelů vašich webů má nadprůměrný počet prstů. Tato informace je pravdivá (pokud nejste provozovatelem webu pro lidi po amputaci). Pro její ověření můžete udělat rozsáhlý průzkum a pak výsledky vyhodnocovat statistickým softwarem a analytickými nástroji. Dá se na to přijít i bez toho výzkumu. Ale zajímá to někoho?
Super
Super článek, bude mít pokračování?
Začátek a konec?
Nějak mi v tom článku chybí kontext. O co vlastně jde? Co je to A/B testování? Má tento článek jenom rozšiřovat ten z Lupy?
Článek možná dobrý, zaujal mě, chtěl jsem si ho přečíst, ale po prvních pár odstavcích jsem byl stejně zmatenej, jako po první přednášce ze statistiky…
Re: Začátek a konec?
Co je to A/B testování? Hned na začátku je odkaz „Provedení A/B testu je hezky popsáno v tomto článku.“ A kdyby to nestačilo, Google určitě pomůže, těch vysvětlení A/B testování už vyšla řada, je zbytečné je tady suplovat.
Re: Začátek a konec?
Na druhou stranu napsat dvě tři věty o tom, co A/B testování je, by taky článku nijak neublížilo a aspoň by to neznalého uživatele nenutilo odskakovat zcela mimo text. Zas tak obecně známý a rozšířený pojem to podle mě není (vím o něm jen proto, že jsem na zmiňovaný článek narazil náhodou na lupě).
Re: Začátek a konec?
Pokud A/B testování není moc rozšířeno (jsem šokován, byv přesvědčen o opaku), pak je to určitě špatně. Tak snad jsme aspoň trochu rozčeřili vody a přispěli k nápravě. 8-)
Re: Začátek a konec?
No, já pochybuji o rozšíření jakéhokoli testování, natož A/B :-) Článek je určitě užitečný, jen tak dál.
hezké
Koukám že autor má v historii více zajímavých článků, jen tak dál Zdrojáku, zkus ho popíchnout k dalším, prosím!
Re: hezké
Snažíme se 8-)