6 komentářů k článku Jak vytvářet vlastní příkazy pro Ubiquity ve Firefoxu:

 1. mirozbiro

  proc ub.?
  Ahoj,
  je ubiq. internim jazykem firefoxu? Zajimave by bylo hned na zacatku dat par obrazku, nebo odkazu na priklady – clovek hned uvidi, jake jsou moznosti – ceho dosahne, kdyz se tomu bude trochu venovat.

  Kvituju kladne odkazy.

  dik

  1. Martin HassmanAutor příspěvku

   Re: proc ub.?
   Odkaz na představení Ubiquity je hned pod článkem. O Ubiquity tu nepíšeme zdaleka poprvé, předpokládáme, že o něm už většina čtenářů slyšela.

   1. jfk

    Re: proc ub.?
    Neslysel. Ja jsem na rootu minimalne 1x tydne, ale o tomto jsem jeste neslysel, nevadi, moje chyba, ale hlavne mi tam chybi jakysi malinkaty uvod. Treba jsem vubec nepochopil kam mam psat to ubiquity, jaky interni text-writer, zkratka ctrl/alt + cosi nefunguje, kde ji mam zkusit, no proste nic. Autor byl tak nateseny na obsah clanku, ze opomnel mene inteligentni ctenare jako jsem ja uvest do problematiky jak vubec to ubiquity ziskat nebo kde se s nim setkat. Jsem z toho v jeteli.

    1. Martin HassmanAutor příspěvku

     Re: proc ub.?
     Tak to mám dobrou zprávu pro všechny další jetelníky: článek s poměrně rozsáhlým úvodem v češtině jest odkazován v souvisejících hned pod článkem.

    1. Martin HassmanAutor příspěvku

     Re: proc ub.?
     Vzdycky se najde mensina uzivatelu, ktera neco nezna. Ty tam maji odkazy na dalsi zdroje.

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=2928