Komentáře k článku

Kurzové sázky a sociální sítě

Pro kurzové sázky byl vždy velmi důležitou osobou bookmaker, jehož úlohou bylo co nejlépe odhadnout pravděpodobnost dané události. Co ale přinesl do sázení rozvoj IT, internetu a sociálních sítí? Článek je zaměřen zejména na kurzové sázky na sportovní události s důrazem na sázky v průběhu zápasu, emociogram ČT a zápas Eura 2012 Česko-Rusko.

Zpět na článek

4 komentářů k článku Kurzové sázky a sociální sítě:

 1. Vlada

  Rychlost

  Dobrý den,

  Zajímalo by mne jak je to s rychlostí, předpokládám že bookmaker musí na situaci ve hře reagovat poměrně rychle, řekněme že rychleji než případný hráč na stadionu (neuvažuji teď uměle vytvořené zpoždění před podáním sázky).
  Data ze sociálních sítí budou mít jistě nějaké zpoždění.
  Zohlednil jste ve své úvaze i toto?

  děkuji

  1. Peter BrejčákAutor příspěvku

   Re: Rychlost

   Pokud použiji model, kde vyhodnocuji chování hráčů, tak „lajkování“ bude za stejných technických podmínek (stejná propustnost atd.) IMHO rychlejší než vyhodnocování vkladů. Navíc po další analýze by bylo možné určit skupinu rychlých a dobrých „lajkovačů“.
   Rychlý bookmaker bude skvělý pro sledování hry a byl by dobrým řešením. Problémem je, že pak je obrovská zodpovědnost na 1 člověku (a ten asi nebude levný).

  1. Peter BrejčákAutor příspěvku

   Re: tweety ty peaky asi ukazuji taky

   Jj, frekvence tweetů by měla zlomy v zápasu/chování hráčů taky odhalit. Oproti lajkům bude opožděna (je jednoduší kliknout než psát).

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=3669