10 komentářů k článku Úvod do platformy Windows Phone 7:

 1. mekele

  Jsa zmaten

  Docetl jsem az do konce a zjistil ze mi mezicasem z toho narostly „štvorcové rohy“. Tak ted nevim.

 2. blizz

  Re: Úvod do platformy Windows Phone 7

  ma zmysel venovat sa vyvoju pre WP7 v SL ked je dnes uz jasne ze MS tuto platformu pochova a nahradi, WP8 ktore bude zalozene na uplne inych technologiach (WinRT etc) ?

  1. Aleš Roubíček

   Re: Úvod do platformy Windows Phone 7

   On WinRT model do značné míry ze SL modelu vychází a není zas tak moc odlišný. Ale smysl to stejně nemá. :)

  2. igorkulman

   Re: Úvod do platformy Windows Phone 7

   Úprimne .. začať sa s tým už neoplatí. Najmä po informáciach, ktoré zazneli pri predstavení Windows Phone 8 (SDK by malo byť v lete).

   1. marek

    Re: Úvod do platformy Windows Phone 7

    tak aký zmysel má o tom niečo písať a čítať … tak načo to tu vyšlo?

    1. igorkulman

     Re: Úvod do platformy Windows Phone 7

     Článok bol napísaný skôr, ako bol predstavený Windows Phone 8.

  3. mp

   Re: Úvod do platformy Windows Phone 7

   ako vyplati sa urcite, lebo s prichodom WP8, ktory bude zas isto drahy ako iphone a ludia ho kupovat nebudu, klesnu ceny zariadeni s WP7 a na trhu ich bude isto viac ako osmieciek. To ako by ste povedali ze sa neoplati vyvyjat na android 2.3, lebo nedostane update na 4. :), ide o to, ze ktory system ma vacsi podiel na trhu.

 3. Honza77

  Umela omezeni

  WP je možná pouze technicky pěkná platforma, ale abych si koupil zařízení, kam nemohu dostat bez poplatků aplikaci, kterou si udělám nebo kterou udělá někdo jiný a uvolní ji zdarma (opensource, freeware, ale…), mi přijde padlé na hlavu. Nebudu podporovat firmu, která chce „provize“ z něčeho, co někdo nabízí zdarma).

  Co si o tom myslíte?

  1. Necroman

   Re: Umela omezeni

   Minimalne pokud jsi student, tak mas dev ucet zdarma.
   Jinak $99 za rok neni zadna palka, ja uz appky vyvijim skoro rok a ten poplatek se mi uz mnohonasobne vratil at uz ve zkusenostech, kontaktech, naturaliich a v posledni dobe i cash :)

   A otazka, zda ma cenu se jeste ucit vyvoj pro WP7 – sice nove WP8 telefony budou zpetne kompatibilni a uz ted je na trhu par desitek milionu uzivatelu WP7, potencialnich kupujicich, moc to cenu uz podle me nema. Ted se spise vyplati ucit se programovat pro Windows 8 – WinRT a doufat, ze pro WP8 to bude hodne podobne, urcite vice, nez je Silverlight/XNA.

 4. čibes

  C# výstup dekódování QR kódu požít v klauzuli WHERE SQL dotazu na nelokální DB
  Zdravím, mírně jsem se zasekl na školním projektu. V kostce to má být appka pro Windows Phone 7.8. Ta po přečtení QR kódu použije hodnotu v QR kódu uloženou pro předem předdefinovaný SQL dotaz. Ta hodnota bude figurovat v klauzuli WHERE. Dotaz bude na vzdálenou databázi. To vše by mělo být řešeno formou WCF služby.
  Jde mi spíš o obecný názor těch, kdo mají zkušenost s podobným problémem. Hlavně řeším, jak výsledek dekódování použít do onoho dotazu. Kód uvedený níže je ta část, která „uchopí“ výsledek dekódování a já právě řeším, jak jej použít pro dotaz. Za případné nápady či odkázání na nějaký zdroj předem díky

  ///
  /// When a decode was successful we get a result back
  ///
  /// Result of the decoding
  protected virtual void OnDecodingCompleted(Result result)
  {
  if (DecodingCompleted != null)
  DecodingCompleted(this, result);
  }

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=3685