Vzkaz v podzemí

Starý rok končí, nový rok začíná, ale ještě než odjistíte špunty a vypálíte rachejtle, pojďte se vydat do podzemí starého hradu, kde na vás čeká vzkaz naší redakce.

Kdy naposled jste procházeli podzemním bludištěm? Kdy naposled jste v něm bojovali s nepřítelem a snažili se splnit svěřený úkol?

Dnes se na to vše můžete rozpomenout, protože vás do takového sklepení vyšleme. Váš úkol? Najít na stěně sklepení ztracený vzkaz, který měl být původně umístěn v tomto článku.

A něco nám říká, že to dnes bude docela oddechová mise. Naši zvědové zjistili, že vás nečekají ozbrojení nepřátelé, sklepení není vůbec rozsáhlé a údajně v něm nějaký neznámý dobrodinec nakreslil značky vedoucí ke správnému cíli.

Na večerní oslavu Nového roku se proto stihnete dostavit včas (a s plným počtem životů). Nám nezbývá, než vám popřát hodně štěstí.

Dungeon

Račte vstoupit…

Martin Hassman založil a vede magazín Zdroják. Absolvoval VŠCHT Praha. Byl u založení projektu CZilla (dnes už nepamatujete, nevadí). Stavěl mosty a metal cestu pro HTML5 (to tu ještě máme). V GUG.cz organizoval akce pro vývojáře (a jestli neumřeli, kódují si dodnes…).

Komentáře: 8

Přehled komentářů

Roj Nedela to vubec nic
danaketh Re: Nedela to vubec nic
alancox Re: Nedela to vubec nic
H0nzy Re: Nedela to vubec nic
Jan Jelínek Re: Nedela to vubec nic
xmorave2 Re: Nedela to vubec nic
Chytrolín Re: Nedela to vubec nic
peca Re: Nedela to vubec nic
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=2905