Adobe na chvíli novým zájemcům otevřelo BrowserLab

BrowserLab je připravovaná služba od Adobe, která usnadní testování webů ve více prohlížečích. Umožní vám otestovat váš design v prohlížečích a platformách, které nutně nemusíte mít k dispozici, a to včetně několika vychytávek, jako je např. zobrazení stránek přes sebe v poloprůhledném módu. (Podobné řešení připravuje i Microsoft pod názvem Expression Web SuperPreview.)

Služba bude ve výsledku pravděpodobně placená, ovšem ani její vyzkoušení (které je zatím zdarma) není jednoduché, přístup do služby je totiž omezený. Před pár dny Adobe otevřelo zakládání nových účtů pro testery, ovšem asi po půl hodině příjem registrací opět uzavřelo. Do konce června ještě jedno takové krátkodobé otevření novým zájemcům nastane, zájemci nechť pečlivě sledují twitter kanál Adobe Labs.

Martin Hassman založil a vede magazín Zdroják. Absolvoval VŠCHT Praha. Byl u založení projektu CZilla (dnes už nepamatujete, nevadí). Stavěl mosty a metal cestu pro HTML5 (to tu ještě máme). V GUG.cz organizoval akce pro vývojáře (a jestli neumřeli, kódují si dodnes…).

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=754