9 komentářů k článku Architektonické principy RESTu:

 1. Kokeš

  Novinka?

  Zdá se mi to, nebo ten zápisek nepřináší vůbec nic nového a jen popisuje základy několik let staré technologie/techni­ky?

   1. Kokeš

    Re: Novinka?

    Já jen že bych v roce 2012 od odborného magazínu čekal spíš nějaký fundovaný rozbor a doporučení, kdy se co používá, podložený praktickými zkušenostmi z X projektů — ne takovéhle začátečnické blogísky (nic proti nim), to už i na Wikipedii se toho člověk dozví víc. Ale asi bych toho chtěl moc.

     1. Kokeš

      Re: Novinka?

      S čím nesouhlasíte? Že jako čtenář mám nějaká očekávání ohledně kvality a obsahu? Nesmím?

      1. Martin Hassman

       Re: Novinka?

       Ale jistěže máte očekávání. To mají všichni a to je v pořádku. Ne vždy se musí krýt s realitou a nabídkou.

    1. Guido

     Re: Novinka?

     Dovolil bych si reagovat jako autor. Myslím si, že můžu celkem fundovaně zhodnotit, jaký je stav RESTu v oblasti enterprise Javy (tím nemyslím Java EE) a na základě toho s klidným svědomím říct, že existuje poměrně dost Java programátorů, který se s RESTem nikdy nesetkali. Právě (a nejen) oni jsou (z mého pohledu) cílovou čtenářskou skupinou.

  1. Jakub Mrozek

   Re: Novinka?

   Značná část programátorů pojem REST nezná a tyhle články jsou tedy pro ně užitečné. Nevidím nejmenší důvod, proč by na ně Zdroják neměl odkazovat;-)

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=2734