Brno PHP Konference, 14. listopad 2015

PHP konferenci v Brně je možné charakterizovat jako první, největší a jedinou PHP konferenci v České republice. Po perfektním prvním ročníku s přibližně 200 účastníky jsme se shodli na tom, že tohle krásné deštivé podzimní období je tím správným pro další setkání mezinárodně renomovaných PHP guru. Můžete se opět těšit na kvalitní prezentace těch nejlepších z nejlepších ze světa PHP. Nebude chybět ani  pohodová atmosféra známá z našich pravidelných meet upů.

Loňský jednodenní formát byl vysoce oceněný ze strany účastníků i prednášejícich. Jak poznamenal Stefan Priebsch, jeden z nej řečníků prvního ročníku konference: ,,Takový druh intenzity a intimity není možné nalézt na žádné větší konferenci.“ Letos tedy můžete opět očekávát sobotu plnou PHP expertů a nových technologií v příjemné lokalitě Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně.

Přivítáme 8 mezinárodních prednášejícíh z Velké Británie, Nizozemska, Polska a Itálie. Stručné info k jednotlivým tématům spolu s časovým harmonogramem naleznete na oficiálních stránkách Brno PHP komunity: www.brnophp.cz/conference-2015. Oficiálním jazykem konference je angličtina. V průběhu celého dne bude zajištěno občerstvení; oběd bude podobně jako loni pod záštitou jednoho ze sponzorů konference – společnosti Dixons Retail SSC, která vyvíjí jednu z největších e-commerce platforem v Evropě. Vstupenky jsou dostupné na výše uvedených stránkách. Pro studenty a učitele jsou letos připraveny i výhodnější ceny.

Po roce tedy máte opět jedinečnou příležitost potkat v Brně PHP špičku a dozvědet se více o tématech, např. How to write applications prepared for every Cataclysm with Event Sourcing and CQRS (Piotr Pasich), Diving into HHVM Extensions (James Titcumb), Discovering graph structures (Mariusz Gil), Breaking Boundaries with FastCGI (Andrew Carter) a další.

Uvidíme se tedy v sobotu 14. listopadu. Začíname v 9.00. Více info naleznete na: www.brnophp.cz/conference-2015

Chcete vidět jak to probíhalo minulý rok? Brno PHP Conference 2014 byla výborná. Tento rok to však bude opět o něco lepší. ☺

Komentáře: 1

Přehled komentářů

paranoia
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=16309