Coderetreat opět v Brně!

Coderetreat je celodenní workshop zaměřený na trénink základních programátorských dovedností. Jedná se o celosvětově používaný koncept, který má několik jasně daných pravidel a jedinou úlohu k řešení, Game of Life. Nezáleží na tom, zda každý používá jiný programovací jazyk nebo má jinou úroveň znalostí, v tom je tato akce výjimečná. Nejde zde o dokončení projektu, ale především o výměnu zkušeností.

V SolarWinds organizujeme Coderetreat pravidelně pro naše kolegy v rámci podpory vzdělávání a v roce 2016 jsme poprvé uspořádali tuto akci i pro veřejnost. Setkali jsme se s vemi pozitivními ohlasy, proto jsme se rozhodli v této aktivitě pokračovat.

Rádi bychom vás tedy tímto pozvali na již třetí otevřený ročník Coderetreatu, který se uskuteční 26.5.2018 od 8:30 v prostorách SolarWinds na Holandské 6 v Brně.

Více informací a přihlašovací formulář najdete na stránkách akce.

Anežka pracuje ve společnosti SolarWinds, kde se věnuje organizaci meetupů, technických konferencí a spolupráci s univerzitami. Ve volném čase organizuje v Brně pravidelná setkání Python komunity, pořádá PyWorking workshopy a je součástí brněnských PyLadies.

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=21250