Drupal 9 je tu

Drupal 9 přichází s dalšími špičkovými funkcemi pro vývojáře a uživatele. Každý třicátý web na světě důvěřuje Drupalu jako platformě poskytující maximální digitální zážitek. Patří mezi ně například  Lufthansa, the CDC National Prevention Information Network, the European Commission, Médecins Sans Frontières/Doctors Without Borders, NASA, GRAMMYs/Recording Academy a Stanford University.

Verze Drupal 9 přináší nové funkce a mnohá vylepšení uživatelského prožitku. Tyto funkce umožňují uskutečnit vizi webu další generace:

  • Výrazně jednodušší nástroje
  • Nepřetržitá inovace
  • Nejjednodušší aktualizace za poslední desetiletí

V případové studii ACLU uses Drupal člen týmu ACLU uvedl: „S novými možnostmi Drupalu můžeme spravovat náš obsah včetně multimédií … (a) rozvržení stránky, bez pomoci programátorů, … (Drupal) nám umožnil dynamicky a rychle reagovat na externí dění.“

Nová verze je jednodušší k používání nejen pro koncové uživatele, ale i pro programátory. Drupal 9 stále pokračuje ve využívání nejnovějších podpůrných technologií, takže i programátoři si přijdou na své a mohou tak tvořit web nové generace.

Kde začít a jak aktualizovat

Jestliže jste připraveni zažít Drupal, objevit, jak jednoduché je vytvořit novou prezentaci nebo integrovat Drupal do vašeho stávajícího digitálního portfolia, navštivte drupal.org/9.

Potřebujete pomoci začít s Drupalem? Zde najdete mnoho firem z Drupal komunity, které Vám rády pomohou.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=23757