Entrepreneurs Club vás naučí vaše nápady zužitkovat

Od 16.2.2011 se na katedře kybernetiky otevírá Entrepreneurs Club, který vznikl pod patronací ČVUT Media Lab a Credo Ventures.  Cílem eClubu je především naučit mladé experty pracovat v týmu a prodat svůj potenciál ve světě reálného byznysu.

„V této oblasti má české vysoké školství citelné mezery. Pokud mají naši absolventi obstát ve stále kosmopolitnějším světě, je třeba je naučit, jak úspěšně prezentovat a prosadit své nápady.“, říká garant programu Ing. Jan Šedivý z katedry kybernetiky Fakulty elektrotechnické ČVUT.

V sérii přednášek ekonomů, podnikatelů, výzkumníků, nebo právníků se návštěvníci nejen z řad studentů dozvědí, jak pro produkt najít zákazníky, jak produkt nabízet na trhu, jak založit firmu, jak odvodit správnou cenu atd. Dalším posláním eClubu je prezentace úspěšných internetových firem a setkání s jejími zástupci, kteří nám přiblíží příběhy vzniku jejich firem a produktů. 

Cesta do Silicon Valley a možnost prezentovat, co v ICT umí, je snem mnoha studentů z celého světa. eClub, který Fakulta elektrotechnická ČVUT rozjíždí, takovou možnost nabídne autorovi nejlepšího návrhu nového produktu. Autoři dalších úspěšných návrhů také nepřijdou zkrátka a minimálně se od renomovaných expertů dozvědí, jak si poradit se založením nové spin-off firmy nebo získají finance na vývoj vlastních prototypů.

Bližší informace o termínu a možnosti účasti budou upřesněny během příštího týdne.

Zdroj: TZ FEL ČVUT

Začal programovat v roce 1984 s programovatelnou kalkulačkou. Pokračoval k BASICu, assembleru Z80, Forthu, Pascalu, Céčku, dalším assemblerům, před časem v PHP a teď by rád neprogramoval a radši se věnoval starým počítačům.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=1989