Global Day of Coderetreat v Brně

Coderetreat je celodenní workshop zaměřený na trénink základních programátorských dovedností. Jedná se o celosvětově používaný koncept, který má několik jasně daných pravidel a jedinou úlohu k řešení, Game of Life. Nezáleží na tom, zda každý používá jiný programovací jazyk nebo má jinou úroveň znalostí. Nejde o dokončení projektu, ale o výměnu zkušeností.

Každý rok se také koná Global Day of Coderetreat, kdy Coderetreat setkání probíhají paralelně v jednom dni všude po světě. Již druhým rokem jedno z nich pořádají v Brně společně firmy SolarWinds a Y Soft. Letos připadá Global Day of Coderetreat na 18.11. a brněnské setkání se uskuteční v prostorách Impact Hubu na Cyrilské 7.

Pokud se chcete dozvědět více nebo se rovnou na brněnský Global Day of Coderetreat zaregistrovat, informace najdete zde.

Anežka pracuje ve společnosti SolarWinds, kde se věnuje organizaci meetupů, technických konferencí a spolupráci s univerzitami. Ve volném čase organizuje v Brně pravidelná setkání Python komunity, pořádá PyWorking workshopy a je součástí brněnských PyLadies.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=20495