Kniha „C# a .NET 2.0 profesionálně“ za 199 Kč

Kniha „C# a .NET2.0 profe­sionálně“ je skutečně komplexní pojednání od zkušeného autora Andrewa Troelsena, která na 1200 stránkách představuje programování v C# a na platformě .NET. Kniha je překladem již třetího vydání bestsellerové publikace amerického autora Andrewa Troelsena – Pro C# 2005 and the .NET 2.0 Platform, kterou vydalo vydavatelství Apress. Autor do tohoto zcela přepracovaného třetího vydání zahrnul všechny novinky a změny, které přinesl přechod na verzi .NET 2.0, a toto vydání tak představuje skutečně komplexního průvodce jazykem C# a platformy .NET 2.0.

Čtenáři Zdrojáku mají nyní šanci tuto knihu získat za pouhých 199 Kč! Cena je stejná při osobním odběru i při zaslání na dobírku – vždy zaplatíte jen 199 Kč.

Nabídka platí pouze do vyčerpání zásob. Vzhledem k vysoké ceně poštovného do zahraničí nelze posílat knihy na Slovensko. 

Objednávky posílejte mailem na adresu knihy@zoner.cz

Stále zůstávají v platnosti i starší nabídky na knihy Jakoba Nielsena o přístupnosti či Erika Meyera o CSS za velmi výhodné ceny.

Začal programovat v roce 1984 s programovatelnou kalkulačkou. Pokračoval k BASICu, assembleru Z80, Forthu, Pascalu, Céčku, dalším assemblerům, před časem v PHP a teď by rád neprogramoval a radši se věnoval starým počítačům.

Komentáře: 11

Přehled komentářů

Tom .NET 2.0?
X Re: .NET 2.0?
Tom Re: .NET 2.0?
Marek Re: .NET 2.0?
mixal11 Re: .NET 2.0?
Marek Re: .NET 2.0?
pravdokop I kdyby to bylo zadarmo...
blizzboz Re: I kdyby to bylo zadarmo...
Satai Re: I kdyby to bylo zadarmo...
Karlik Re: I kdyby to bylo zadarmo...
mikiqex Re: I kdyby to bylo zadarmo...
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=1987