Kniha Eric Meyer o CSS – kompletní průvodce za 99 Kč

Eric Meyer je českým čtenářům znám nejenom jako neúnavný zastánce webových standardů, ale také jako autor dvou velice populárních knih, ve kterých mimořádně srozumitelnou formou popisoval praktické využití CSS v praxi. Knihu Eric Meyer o CSS – Kompletní průvodce vydalo nakladatelství Zoner. Kniha obsahuje kompletní popis specifikace CSS 2 a CSS 2.1. V době nástupu CSS3 se to může zdát jako přežitek, ale je na místě si uvědomit, že i CSS3 z této verze vychází a doplňuje ji, takže znalost CSS2 je dobrým základem pro učení nové verze. Navíc ještě nějakou dobu bude CSS2 na webu určitě použitelné (a používané). Kniha tak může představovat zajímavý zdroj informací.

Ukázky:

Čtenáři Zdrojáku mají nyní šanci tuto knihu získat za pouhých 99 Kč! Cena je stejná při osobním odběru i při zaslání na dobírku – vždy zaplatíte jen 99 Kč.

Nabídka platí pouze do vyčerpání zásob.

Objednávky posílejte mailem na adresu knihy@zoner.cz

Upozornění: Pro objednávky ze Slovenska platí cena 5 EUR.

Začal programovat v roce 1984 s programovatelnou kalkulačkou. Pokračoval k BASICu, assembleru Z80, Forthu, Pascalu, Céčku, dalším assemblerům, před časem v PHP a teď by rád neprogramoval a radši se věnoval starým počítačům.

Komentáře: 6

Přehled komentářů

withoutnick Překlep
Martin Malý Re: Překlep
zombie objednane
withoutnick Pekne
none Re: Pekne
mikiqex Re: Pekne
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=1487