Kniha „Hacking – umění exploitace“ za 199 Kč!

Zoner přichází opět s nabídkou zlevněné knihy – tentokrát přináší nadčasovější knihu Hacking – umění exploitace.  Jde o druhé, zcela přepracované, doplněné a rozšířené vydání z roku 2009.

Hacking je umění řešit problémy kreativně, ať už to znamená nacházet nekonvenční řešení obtížných úloh nebo exploitovat zranitelnosti vznikající při nedbalém programování. Mnoho lidí o sobě tvrdí, že jsou hackeři, ale jen málo z nich má takové solidní odborné základy, aby mohli úspěšně překračovat hranice běžného poznání a balancovat na ostří nože zákonnosti.

Autor Jon Erickson se v knize nespokojil s tím, že by pouze předváděl, jak spustit existující exploity, ale vysvětluje, jak techniky hackingu skutečně fungují.

Běžná cena této knihy je 479 Kč, čtenáři Zdrojáku mají nyní šanci tuto knihu získat za pouhých 199 Kč včetně poštovného! Cena je stejná při osobním odběru i při zaslání na dobírku – vždy zaplatíte jen 199 Kč.

Nabídka platí pouze do vyčerpání zásob. Vzhledem k vysoké ceně poštovného do zahraničí nelze posílat knihy na Slovensko. 

Objednávky posílejte mailem na adresu knihy@zoner.cz

Stále zůstávají v platnosti i starší nabídky na knihy Jakoba Nielsena o přístupnosti, Erika Meyera o CSS, C# a .NET 2.0 profesionálně neboWebdesign s webovými standardy, vše za velmi výhodné ceny.

Začal programovat v roce 1984 s programovatelnou kalkulačkou. Pokračoval k BASICu, assembleru Z80, Forthu, Pascalu, Céčku, dalším assemblerům, před časem v PHP a teď by rád neprogramoval a radši se věnoval starým počítačům.

Komentáře: 3

Přehled komentářů

tomáš otázka
Miroslav Kucera - ZONER PRESS Re: otázka
Erino72 Re: Kniha "Hacking - umění exploitace" za 199 Kč!
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=2298