Networking, networking a zase networking – takový bude sobotní večer na WEBEXPO 2014

Na začátek i konec (pátek 12. září a neděle 14. září) největší konference ve střední Evropě-WEBEXPO 2014 jsou pro návštěvníky připraveny nezapomenutelné párty. Co ale se sobotním večerem? Vyberte si ze 4 networkingových programů.

Smyslem konference WEBEXPO je samozřejmě pomocí skvělých řečníků z celého světa ukazovat to, co se na internetu právě děje či ještě lépe, co se v nejbližší době bude dít. Nicméně velký důraz organizátoři kladou také na to, aby se profesionální i laická veřejnost potkala na jednom místě a mohla diskutovat o tom, co právě dělá nebo na jakém problému se právě zasekli. A právě k tomu slouží sobotní večer.

A kde si můžete pokecat?

Klubu cestovatelů se od 17:00 sejdou ti, co se zabývají předokoncem tedy frontendem. A jaké je téma setkání?  Podle popisku „Na začátku v diskuzi probereme co frontendisty zaujalo v sobotním programu WebExpo. A pak si dáme pivo a probereme to ještě jednou.“ Pánové a dámy budou mít napi(v)lno.

Asociace UXáků v Era Světě přichystala sérií kreativních workshopů s názvem „Večer designových her“. Ty mají za cíl účastníkům pomoci řešit designové problémy, se kterými se mohou setkat. Vše v zuřivém tempu, bez zbytečných řečí, pod vedením krásných a sympatických moderátorů.

Pokud sledujete aktivity společnosti H1.cz, určitě jste zvyklí na pravidelné setkání s názvem Poslední středa. Ačkoliv bude sobota, tak Poslední středu si připravili i pro WEBEXPO, která se odehraje v CEVRO Institutu v místnosti 205. A o čem to bude? Data, Medium Data, Big Data. Jak data pomáhají při tvorbě webů a online strategie nebo i ke zvýšení tržeb? Pojďte si s námi povídat na speciální sobotní vydání Poslední středy s H1.cz. Roman Appeltauer, Jakub Drahokoupil a další analytické jedničky s vámi proberou bonmoty sobotního WebExpo a zodpoví vaše dotazy.

Pionýři, malované děti a taky globální podnikatelé. Jestli se k nim řadíte nebo je chcete poznat, nepropásněte setkání Pioneers Unplugged ve Wayře.

Věděli jste, že nám můžete zasílat zprávičky? (Jen pro přihlášené.)

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=13307