Networking, networking a zase networking – takový bude sobotní večer na WEBEXPO 2014

Na začátek i konec (pátek 12. září a neděle 14. září) největší konference ve střední Evropě-WEBEXPO 2014 jsou pro návštěvníky připraveny nezapomenutelné párty. Co ale se sobotním večerem? Vyberte si ze 4 networkingových programů.

Smyslem konference WEBEXPO je samozřejmě pomocí skvělých řečníků z celého světa ukazovat to, co se na internetu právě děje či ještě lépe, co se v nejbližší době bude dít. Nicméně velký důraz organizátoři kladou také na to, aby se profesionální i laická veřejnost potkala na jednom místě a mohla diskutovat o tom, co právě dělá nebo na jakém problému se právě zasekli. A právě k tomu slouží sobotní večer.

A kde si můžete pokecat?

Klubu cestovatelů se od 17:00 sejdou ti, co se zabývají předokoncem tedy frontendem. A jaké je téma setkání?  Podle popisku „Na začátku v diskuzi probereme co frontendisty zaujalo v sobotním programu WebExpo. A pak si dáme pivo a probereme to ještě jednou.“ Pánové a dámy budou mít napi(v)lno.

Asociace UXáků v Era Světě přichystala sérií kreativních workshopů s názvem „Večer designových her“. Ty mají za cíl účastníkům pomoci řešit designové problémy, se kterými se mohou setkat. Vše v zuřivém tempu, bez zbytečných řečí, pod vedením krásných a sympatických moderátorů.

Pokud sledujete aktivity společnosti H1.cz, určitě jste zvyklí na pravidelné setkání s názvem Poslední středa. Ačkoliv bude sobota, tak Poslední středu si připravili i pro WEBEXPO, která se odehraje v CEVRO Institutu v místnosti 205. A o čem to bude? Data, Medium Data, Big Data. Jak data pomáhají při tvorbě webů a online strategie nebo i ke zvýšení tržeb? Pojďte si s námi povídat na speciální sobotní vydání Poslední středy s H1.cz. Roman Appeltauer, Jakub Drahokoupil a další analytické jedničky s vámi proberou bonmoty sobotního WebExpo a zodpoví vaše dotazy.

Pionýři, malované děti a taky globální podnikatelé. Jestli se k nim řadíte nebo je chcete poznat, nepropásněte setkání Pioneers Unplugged ve Wayře.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=13307