První Coderetreat v Zonky

Svoláváme všechny programátory, vývojáře, ajťáky, kteří vášnivě buší do klávesnice kód i mimo svou pracovní dobu a chtějí se přiučit něco nového. Anebo se jen zdokonalit v tom, co už umějí. Jako bonus vám nabídneme super partičku lidí a nějaké to pivko na závěr. Dorazte v listopadu na Coderetreat do Zonky!

Naši kluci vývojáři spolu tráví opravdu spoustu času. Od rána do večera spolu sedí v kanclu, pak si pokecají na obědě nebo i večer u piva. Ani to jim ale nestačilo. A tak se Dominik s Jardou ze Zonky rozhodli, že pro své kolegy uspořádají akci o víkendu. Ne ledajakou. V krásné datum 11. 11. 2017 se budou navzájem vzdělávat a zdokonalovat, např. v psaní čistého kódu, psaní testů, ale i práci v týmech.

Coderetreat je programátorská akce, která se pořádá po celém světě. Jak taková akce vypadá se můžete dočíst v článku.

Co by to bylo za akci, kdybychom si ji na Zonky nechali pro sebe? Protože se celosvětový Global Coderetreat koná v ne zrovna vhodnou dobu po státním svátku a spousta lidí si bude užívat prodloužený víkend, udělali jsme toto jednodenní cvičení veřejně o týden dřív. Pro všechny! Mohou přijít programátoři od juniorů po seniory, testeři píšící automatizované testy, kdokoli, kdo píše softwarový kód.

Přijďte do Zonky na Coderetreat v sobotu 11. 11. 2017.

Každý účastník může přijít s libovolným programovacím jazykem. Podmínkou je jen mít k dispozici notebook s vývojovým prostředím a schopnosti pouštět testy. Den si rozdělíme do pěti až šesti programovacích cvičení. Budeme spolupracovat ve dvojicích po 45 minutách. Mezitím si samozřejmě dáme nějaké to občerstvení, kávu nebo čaj a večer se za odměnu vydáme do nedaleké hospůdky na jedno.

Zapište si tedy datum 11. listopadu od 9:00 do 18:00 hodin, koukněte i na podrobné info na našem Facebooku. Anebo se rovnou zaregistrujte. Těšíme se na všechny!

Věděli jste, že nám můžete zasílat zprávičky? (Jen pro přihlášené.)

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=20468