Software Architect Forum 2010

Na konci ledna proběhne v Praze a v Brně další ročník konference Software Architect Forum, zaměřená na trendy ve vývoji softwarových aplikací. Konference, pořádaná společností Microsoft, je určena pro softwarové architekty, vedoucí vývojových týmů, projektové manažery, a senior vývojáře. Letos budou hlavním tématem klíčové koncepce a technologické stavební bloky, které umožňují vývoj a provozování vašich aplikací v cloudu.

Dozvíte se o aktuálních technologických trendech a seznámíme vás se základními principy a postupy pro využívání technologií hostovaných v cloudu. Tento způsob, který si postupně získává popularitu, umožňuje provozovat vaše aplikace s prakticky neomezenou škálovatelností, nulovými počátečními náklady a provozními náklady přímo úměrnými intenzitě využívání vaší aplikace. Na konferenci načerpáte inspiraci, jakým směrem dále rozvíjet a směřovat váš softwarový vývoj tak, aby mohl těžit z pozitivních efektů této formy provozování aplikací.

Detailní informace o akci, úhradě účastnického poplatku, program a registrační stránku naleznete zde. V případě naplnění kapacity mohou být vypsány další termíny. Sledujte proto web akce.

Termín a místo konání:

Brno 26.1.2010

Praha 27.1.2010

Komentáře: 3

Přehled komentářů

jjjjj Re: Software Architect Forum 2010
pr.rybar Otazka
František Kučera Sidekick
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=964