Soutěž o knihu Pro Git

Před několika týdny vydalo sdružení CZ.NICčeský překlad knihy Pro Git od Scotta Chacona. Kniha je k dispozici i v digitální podobě (můžete si ji stáhnout např. v naší knihovně – Pro Git). Pokud ale dáváte přednost klasickým tištěným knihám, máte šanci ji vyhrát v naší bleskové soutěži.

Pravidla jsou jednoduchá: Napište do komentářů nebo na Twitteru (jako odpověď pro uživatele @zdrojak) své pokračování věty „Git se mi líbí, protože…“ Z došlých odpovědí vybereme ty nejzajímavější, a jejich autoři dostanou od sdružení CZ.NIC právě tuto knihu. (Proto nezapomeňte na sebe nechat kontakt – mail nebo twitter, na němž s vámi dohodneme podrobnosti zaslání výhry.) Soutěž začíná v pondělí 18. ledna v 0:00 a končí po 48 hodinách, tedy o půlnoci ze středy 20. ledna na čtvrtek 21. ledna.

Těšíme se na vaše odpovědi.

Začal programovat v roce 1984 s programovatelnou kalkulačkou. Pokračoval k BASICu, assembleru Z80, Forthu, Pascalu, Céčku, dalším assemblerům, před časem v PHP a teď by rád neprogramoval a radši se věnoval starým počítačům.

Komentáře: 17

Přehled komentářů

faha Soutez GIT
h0nza Soutěž
Ondřej Git se mi líbí, protože...
jozefsevcik Git se mi líbí, protože
pr.rybar Git se mi líbí, protože ...
Erino72 Git sa mi páči, pretože....
maleprase Git se mi líbí, protože…
DominikMostek .....
igo ....
Honza77 Odpověď
Honza77 Chyba
Martin Malý Re: Chyba
Martin Malý Re: ....
karel-gott Git se mi líbí, protože…
rseifert Git se mi líbí, protože
JaBi Soutěžní příspěvek
Ladislav Thon Git se mi líbí, protože…
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=969