W3C začalo mikroblogovat. Nezkusíte to také?

Je to tak. Oficiální zpravodajský kanál W3C najdete na Twitteru a Identice (Identi.ca je open source variantou Twitteru). Kanál byl oficiálně spuštěn 7. května, jak jinak, než zprávou <h1>Hello World!</h1> (kanál byl zaregistrovaný již před časem, ale zatím ležel ladem). Najdete na něm informace o nových specifikacích nebo článcích na blogu pracovních skupin W3C. Konzorcium na něm také občas reaguje na dotazy.

Co je to mikroblogování? A co je to Twitter? Pokud mikroblogování ještě neznáte, přečtete si návod Jak začít používat Twitter, ve kterém se dozvíte, jak Twitter funguje a jak sledovat zprávy, které na něj píší ostatní (např. W3C), případně jak psát zprávy vlastní.

Na Twitteru ostatně najdete i náš magazín, který na něm nabízí řadu informací pro webdesignery a webové vývojáře. Vy nás ještě na Twitteru nesledujete? A není to chyba?

Martin Hassman založil a vede magazín Zdroják. Absolvoval VŠCHT Praha. Byl u založení projektu CZilla (dnes už nepamatujete, nevadí). Stavěl mosty a metal cestu pro HTML5 (to tu ještě máme). V GUG.cz organizoval akce pro vývojáře (a jestli neumřeli, kódují si dodnes…).

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=693