WebExpo 2008 dostalo cenu Křišťálová Lupa

WebExpo 2008, o jehož průběhu jste se mohli dočíst v naší reportáži, se setkalo u odborné veřejnosti s velkým zájmem. Potvrdila to i anketa Křišťálová Lupa, ze které si organizátor WebExpa Václav Stoupa odnesl zvláštní cenu poroty (tisková zpráva).

Celá akce měla jedinečný charakter, Doc. Zdeněk Havlíček, vedoucí Katedry informačních technologií PEF ČZU v Praze, prohlásil, že byla částečně jiná než konference, které se na univerzitách konají, a to především v účasti mladých lidí se zájmem prosadit se a něco nového vytvořit.

Na příští ročník WebExpa se připravují nová aktuální témata a vybírají se zahraniční hosté. V plánu je přilákat přes 600 účastníků. Více se dočtete na webu webexpo.cz. O výsledcích celé ankety se dočtete na Lupě v článku Křišťálové Lupy za rok 2008 předány.

Martin Hassman založil a vede magazín Zdroják. Absolvoval VŠCHT Praha. Byl u založení projektu CZilla (dnes už nepamatujete, nevadí). Stavěl mosty a metal cestu pro HTML5 (to tu ještě máme). V GUG.cz organizoval akce pro vývojáře (a jestli neumřeli, kódují si dodnes…).

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=294