12 komentářů k článku Zlevnění CZ domén:

    1. František Grunt, ACTIVE 24

     Re: Akorát, že první snížil cenu Wedos

     Dobrý den,

     v tiskové zprávě jsme to i z tohoto důvodu formulovali jako prvních z velkých registrátorů, pokud srovnáte počty domén jednotlivých registrátorů, tak mezi ně firma Wedos určitě nepatří.

     Cenová politika firmy Wedos je jaká je, k ní mi nepřísluší se vyjadřovat. ACTIVE 24 v ceně domény nabízí mnohem více než pouhou registraci (zabezpečení DNSSEC, fotogalerii zdarma, možnost blogu zdarma), ale hlavně zákaznickou podporu 24/7, což například Wedos nenabízí.

     1. Martin MalýAutor příspěvku

      Re: Akorát, že první snížil cenu Wedos

      Omlouvám se všem, máte pravdu, formulace „první velký registrátor“ v TZ byla, slovo „velký“ ale z našeho přepisu vypadlo. Za toto nedopatření se ještě jednou omlouvám.

      1. Ten Jarda si nedá pokoj

       Re: Akorát, že první snížil cenu Wedos

       Co si pak má běžný čtenář myslet, když 3x během dne upravíte článek jak by se nechumelilo. Bylo by docera férové informaci o konkurenci vrátit zpět, protože s titulkem článku to ničím nekolidovalo…

       1. Martin MalýAutor příspěvku

        Re: Akorát, že první snížil cenu Wedos

        Informace byla do článku přidána pro upřesnění chybné formulace s „prvním registrátorem“. Když se poté ujasnilo, kde udělala redakce chybu, stala se informace nadbytečnou, a proto byla opět vypuštěna. Zprávička je tak opět v původním znění (s úpravou formulace) tak, jak zazněla v TZ.

        1. Jarda naposledy

         Re: Akorát, že první snížil cenu Wedos

         Slovíčko „velkých“, které bylo původně vynecháno má stejnou informační hodnotu, jako kdyby jste napsal třeba „pražských“ nebo „červených“… pokud ale na něm zadavatel trvá a prostě tam musí být – tak ale než přidanou informaci o konkurenci zbaběle umazávat, slušelo by se v takové situaci článek rozšířit takto (viz níže). Vsaďte se, že 10 z 10-ti čtenářů, by Vám za takové doplnění dalo palec nahoru. Ale za to, jaké kotrmelce jste s článkem provedl Vy, by Vám dali 10x palec dolů.


         Jedním z prvních malých registrátorů, který zareagoval na snížení ceny, byl Wedos. Slevu již promítl do ceníku registrací nových domén. Od 3.1.2011 tak u Wedosu za doménu .cz zaplatíte 145 Kč bez DPH.


         PS: Pro všechny čtenáře Zdrojáku z toho plyne jedno ponaučení, že si místní redaktoři články potajnu zpětně upravují aniž to čtenář pozná. Pane redaktore, existuje přece html tag pro přeškrtnutí neplatného textu, každý bloger by Vám poradil… Nohavica umí říct hezky jedno slovo, které to přesně vystihuje „fůůůj“.

         1. Jardův duch

          Re: Akorát, že první snížil cenu Wedos

          Aby ses neposral, Grillův kašpárku… Až si Wedos pošle tiskovku a tady ji vydají, nikdo nebude řvát, že tam není nic o Active24, tak zatáhni!

         2. Martin MalýAutor příspěvku

          Re: Akorát, že první snížil cenu Wedos

          Je mi trošku záhadou, proč jste takto neprotestoval poprvé, když jsem do článku zmínku o Wedosu přidal. To nebylo „potajnu upravené“, to nebylo „fůůůůj“? Nebo že by vám nešlo až tak o objektivitu, ale o to, aby se u tiskové zprávy Active24 objevila zmínka o konkurenčním Wedosu? Myslíte, že kdyby Wedos poslal TZ o tom, že nabízejí domény nejlevněji, že by tu někdo prováděl taková alotria a požadoval, aby ve článku byl zmíněn třeba Ignum?

          Trošku soudnosti při tom souzení…

Napsat komentář

Tato diskuse je již příliš stará, pravděpodobně již vám nikdo neodpoví. Pokud se chcete na něco zeptat, použijte diskusní server Devel.cz

Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=1923