Docker a Kubernetes – díky listopadovým workshopům Vás na nich již nic nepřekvapí

Srdečně zveme všechny vývojáře, IT architekty, devops a ostatní IT odborníky na listopadové workshopy Docker v praxi a Poznejte blíže svět Kubernetes, které se uskuteční v Praze.

Docker a Kubernetes….často zmiňované technologie poslední doby. Víte ale, co jsou zač, k čemu slouží a jak fungují? V čem spočívají jejich největší výhody a proč se bez nich v mnoha firmách již neobejdou? To vše Vám prozradí lektor workshopů – Bc. Petr Suchý, který se těmto technologiím věnuje již několik let.

Workshop Docker v praxi Vás provede základními vlastnostmi a benefity Dockeru technologie. Na praktických příkladech poznáte, v čem Vám právě Docker může být prospěšný a jak Vám může v mnoha případech usnadnit či dokonce zachránit život. Další informace a registrace.

V rámci workshopu Poznejte blíže svět Kubernetes se dozvíte, v čem spočívají jeho výhody. Naučíme Vás, jak vystavit aplikaci Kubernetes světu a jak spustit svůj kontejner v Kubernetes. Celý workshop bude protkán zajímavými příklady z praxe. Na konci workshopu budete odcházet s vědomím, že Kubernetes ovládáte, jak jen je to možné. Další infromace a registrace.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=23319