Internet Explorer 8 a Silverlight byly nabízeny návštěvníkům Světa knihy

Návštěvníci letošního ročníku akce Svět knihy, který probíhá v Průmyslovém paláci v Praze až do nedělních 16 h, spolu se vstupenkou u pokladny obdrželi také CD obsahující instalátor Internet Exploreru 8 a Silverlightu 2. U CD byl matrixový kód s nápisem „Pokud nevíte, co to je, podívejte se do Wikipedie na stánku Wikimedia Česká republika“, pokud jste toto CD položili na Microsoft Surface u stánku Wikimedie, zobrazily se vám (na základě rozpoznání matrixového kódu) další informace.

ČTĚTE K TÉMATU: Microsoft Surface: udělá na vás dojem

Přední strana CD

Zadní strana CD

Brzy to budou již dva měsíce od vydání IE8. Jeho podíl pomalu roste, v České republice se jedná o nárůst desetinu až několik desetin procentního bodu denně (během tohoto týdne rostl jeho podíl z cca 4 % na 4,5 %), již před časem tak překonal podíl Google Chrome a Safari a v nejbližších týdnech pravděpodobně překoná podíl Opery v České republice.

Martin Hassman založil a vede magazín Zdroják. Absolvoval VŠCHT Praha. Byl u založení projektu CZilla (dnes už nepamatujete, nevadí). Stavěl mosty a metal cestu pro HTML5 (to tu ještě máme). V GUG.cz organizoval akce pro vývojáře (a jestli neumřeli, kódují si dodnes…).

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=701