Kniha „Webdesign s webovými standardy“ za 99 Kč!

Další slevová akce na knihy od Zoneru tentokrát přináší knihu Webdesign s webovými standardy. Ačkoli by se mohlo zdát, že v roce 2011 už všichni webdesignéři standardy znají a vědí jaké výhody přináší jejich použití, takže kniha z roku 2004 jim nic nového nepřinese, realita je často jiná.

Autor knihy přechází od počátečního vysvětlení co jsou to webové standardy a jak je využívat při tvorbě stránek k ryze praktickým věcem, jakými jsou např.: úskalí tvorby layoutů založených na XHTML a CSS, práce se seznamy, nadpisy a tabulkami založená na respektování standardů W3C, správné použití formulářů, citací a odkazů a další témata. V každé kapitole autor srovnává běžné metody webového designu s metodami založenými na respektování webových standardů.

Běžná cena této knihy je 240 Kč, čtenáři Zdrojáku mají nyní šanci tuto knihu získat za pouhých 99 Kč! Cena je stejná při osobním odběru i při zaslání na dobírku – vždy zaplatíte jen 99 Kč.

Nabídka platí pouze do vyčerpání zásob. Vzhledem k vysoké ceně poštovného do zahraničí nelze posílat knihy na Slovensko. 

Objednávky posílejte mailem na adresu knihy@zoner.cz

Stále zůstávají v platnosti i starší nabídky na knihy Jakoba Nielsena o přístupnosti, Erika Meyera o CSS či C# a .NET 2.0 profesionálně za velmi výhodné ceny.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=2185