V Plzni proběhne třetí AimtecHackathon

Ve dnech 9.-11. března se v Plzni pod jednou střechou sejdou nadšení programátoři, zajímaví speakeři a technologičtí nadšenci, kteří mají zájem dozvědět se něco nového. Sobotní odpoledne patří i dětem a jejich vzdělání v oblasti IT.

#AimtecHackathon se skládá ze tří částí:

  1. #AimtecHackathon  je víkendový programátorský maraton. Padesát účastníků rozdělených do týmů během čtyřiceti hodin pomocí technologií, jakými jsou například IoT, LoRaWAN, Arduino, Raspberry Pi, LBS Sewio, drony, Amazon Alexa, Google voice kit nebo řízení dialogů Google Dialogflow svádí boj o vytvoření životaschopného projektu.
  2. #Tech talks je doprovodná konferenční část, na které zazní myšlenky od IT profesionálů z předních technologických firem. Posluchači se mohou těšit například na přednášku o open hardware robotech, rozpoznávání řeči a řečových technologiích, komerčním létání s drony, bezpečnosti a chování na internetu.
  3. #Younghackers je dílna pro technologické zážitky pro všechny děti ve věku 5-15 let a tato část je zdarma. Děti si mohou vyzkoušet například programování Ozobotů, 3D tisk, základní programování Minecraftu nebo virtuální realitu.

Registrovat se můžete na webu akce. FB event.

Jak probíjal minulý ročník:

 

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=21020