Prezentace a videa z konference o rozšiřování webových prohlížečů

V prosinci v Mountain View proběhla konference Add-on-con zabývající se rozšiřováním webových prohlížečů. Jednalo se o neobvyklou a zároveň první konferenci takového druhu. Sešli se na ní nejen zástupci výrobců prohlížečů, ale také výrobci některých rozšíření.

seznamu prezentací můžete najít zajímavá videa a materiály z programu. Za upozornění stojí video panelové diskuse „The Future of the Web Browser“, které vedl Douglas Crockford a účastnili se jej zástupci Mozilla Corporation, Microsoftu a Google nebo prezentace o rozšiřování Internet Exploreru, ve které najdete i užitečný návod Creating Extensions for Internet Explorer 7 pro vývojáře, kteří chtějí takové rozšíření vytvořit. Pro obchodně smýšlející vývojáře bude jistě zajímavé video z panelové diskuse o hledání byznys modelech v rozšiřování prohlížečů.

Martin Hassman založil a vede magazín Zdroják. Absolvoval VŠCHT Praha. Byl u založení projektu CZilla (dnes už nepamatujete, nevadí). Stavěl mosty a metal cestu pro HTML5 (to tu ještě máme). V GUG.cz organizoval akce pro vývojáře (a jestli neumřeli, kódují si dodnes…).

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=399