Přijďte na první Cloud Native Meetup v Praze!

Zveme vás na první Cloud Native Meetup v Praze, který se bude konat 7.2.2019 od 17:30 v HubHubu (Na Příkopě 14). Meetup je určen pro všechny techies, dev/devops lidi, které zajímá vše kolem cloud native (kubernetes, prometheus, linkerd, gRPC, helm, envoy, atd.), a mají zkušenosti z praxe nebo se chtějí o technologiích dozvědět víc.

O organizátorech

Jsme nadšenci do Cloud Native a víme, že nám podobných je v Česku mnohem víc. Rozhodli jsme se proto v Praze i ve zbytku Česka vybudovat silnou cloud native komunitu. Chceme si vyměňovat zkušenosti, sdílet úspěchy i fuckupy, učit se jeden od druhého a neformálně se potkávat. Zároveň se snažíme, aby všechny talky měly určitou úroveň a nebyly příliš basic.

Náš meetup je akce od developerů pro developery. Nechceme dělat propagaci žádným konkrétním značkám a technologiím, jen proto, že jsou zrovna trending. Event není v žádném případě určen headhunterům. Chceme se potkávat v “rodinném kruhu” a řešit, co nás zajímá.

Celý meetup je zdarma a bude probíhat v angličtině.

Program

  • Using Prometheus Histograms & Grafana Heatmaps (Štefan Šafár, Content delivery network engineer at Showmax)
  • Lightning talk (Anton Vorobiev, Cloud Solution Architect / DevOps Engineer / Consultant, Infrastructure Tech Lead at Showmax)
  • Kubernetes on AWS – Kops (Radek Los, SW Engineer at Liftago)
  • Networking and drinks

Více informací na meetup.com.

Pokud byste měli zájem přednášet nebo si vyzkoušet lightning talk na příštím meetupu, kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře.

Děkujeme našim mediálním partnerům Zdrojak.cz, GUG.cz, CZPodcast a Revolgy.

Najdete nás taky na meetup.com a na Twitteru @CloudNativePrg.

Přijďte, těšíme se na vás!

Barbora, Marek a Marek

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=22437