Programování chatbotů si můžete vyzkoušet na hackathonu v Praze

Chatboti. Dialogové systémy. Virtuální asistenti. NLP. Umělá inteligence. Buzzword bingo, nebo témata pro hackathon? Mews Systems ve spolupráci s Microsoft CZ a Boo AI si pro vás připravili své technologie a výzvu o nejlepší řešení kombinující Azure Bot Service, Chatbot Flow Designer a platformu pro hotely a jejich hosty. Akce proběhne v pátek 8. února a tři nejlepší řešení si rozdělí výhru 3000 eur.

“Pro nás v Mews není umělá inteligence o odpovědi na otázku “Chci si objednat kolu?” – spíše je to o tom, jak dát hostům komplexní pocit, že se nachází doma, a že se o ně někdo příjemně stará,” popisuje Richard Valtr (spoluzakladatel Mews) způsob, jakým s týmem uvažují o aplikování nových technologií ve svých produktech.

Účastníci vytvoří týmy o cca 4 lidech a jejich úkolem bude připravit prototyp a prezentací řešení. Z nich posléze porota vybere ta nejlepší na základě nasaditelnosti, business přínosu a míry dokončenosti.

V průběhu dne bude pro účastníky zajištěno občerstvení, které bude zdarma stejně jako účast na hackathonu. Akce proběhne v budově Microsoftu ve Vyskočilově ulici v Praze. Místo si zajistěte na webu akce.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=22598