V březnu proběhne v Plzni AimtecHackathon

Už po čtvrté proběhne AimtecHackathon, víkend patřící talentům z oblasti vývoje hardwaru i softwaru a nejnovějším trendům a technologiím. Program kromě hlavní soutěže přinese také přednášky pro širší veřejnost a speciální workshopy pro děti.

Kdy: 8.-10.3. 2019
Kde: Moving Station Plzeň

Tři části programu pro různé cílové skupiny umožňují získat nové zkušenosti a vědomosti nenásilnou a zábavnou formou všem zúčastněným. Hlavním bodem je samotný hackathon určený nejen pro programátory, ale také pro specialisty na hardware, UX, grafiku, VR a ostatní příbuzné obory. Vítáni jsou i ti, kdo zatím nemají moc zkušeností a chtějí se k nim dostat zkratkou. Akce zaujala i několik týmů z Bavorska, které přijedou poměřit síly s českými kolegy.

Druhá část programu cílí na odbornou i laickou veřejnost, která se chce dozvědět, co hýbe tech-světem. Na TechTalks uslyšíme například o dataminingu, machine learning, kyberbezpečnosti nebo 3D tisku. Do Plzně přijedou své zkušenosti předat například Petr Somol z Cisco nebo Josef Steinberger ze SentiSquare. Celkem posluchače čeká deset prezentací. Celý IT víkend uzavře nedělní odpoledne pro děti a jejich rodiče. Moving Station se promění na jedno velké hřiště pro Younghackers. Mladší návštěvníci si budou moci vyzkoušet na stanovištích partnerů nviasSPŠECentrum robotiky a Campo arduino (FAV ZČU) práci s IoT technologiemi.

Registraci a další informace najdete na webu akce.

Zatím nebyl přidán žádný komentář, buďte první!

Přidat komentář
Zdroj: https://www.zdrojak.cz/?p=22662